Давид Шевченко

Випускник кафедри ЕКММ зі спеціальності «Економічна кібернетика» (2015 рік випуску):

«В кінці четвертого курсу, після місячного стажування, мене прийняли в компанію Сан ІнБев Україна на посаду ІТ-спеціаліста. На цій позиції я брав активну участь в безлічі проектів компанії, зокрема, працював з іноземними клієнтами. Понад рік виконував обов'язки заступника керівника відділу, але вирішив спробувати свої сили в іншій компанії. Наразі продовжую кар'єру в ІТ-компанії Ciklum, де займаюся відвантаженням контенту світовим інтернет майданчикам» Додамо, що Давид, не тільки фахівець, який володіє необхідними навичками для успішної кар'єри в IT- бізнесі, але і шалено позитивна і талановита людина, що довів беручи участь в конкурсі Містер ХПІ 2013.

Педуненко Юлія

Випускница кафедри ЕКММ зі спеціальності «Економічна кібернетика» (2013 рік випуску).

Починала свою кар'єру після закінчення магістратури за спеціальністю «Економічна кібернетика» в 2013 в компанії «Сан ІнБев Україна» в якості молодшого спеціаліста ООК (фахівець по роботі зі звітністю). У 2014 р стала фахівцем ООК КА LC у відділі обслуговування клієнтів Росії. Займалася створення замовлень ключових клієнтів в системі 1С, перевіркою внесених замовлень, постійними комунікації з клієнтами і відділом продажів. Потім займалася плануванням дистрибуції заводу в Омську. За цей період Юлею була розроблена ефективна схема по роботі з критичною продукцією на Омському заводі, реалізований проект по зниженню пікових відвантажень у вихідні дні, що дозволяє уникнути ризиків в пошуку транспорту, а також навантаження на склад. «Наразі маю сімейне хобі, яке приносить постійний дохід. Крім цього проходжу серію тренінгів, які дозволяють розвивати навички лідера і ораторське мистецтво, щоб в найближчому майбутньому претендувати на посаду керівника або менеджера компанії «Сан ІнБев Україна».

Катерина Чкалова

Закінчила магістратуру за фахом «Економічна кібернетика» на кафедрі економічної кібернетики та маркетингового менеджменту НТУ «ХПІ» в 2014 р

«Під час навчання в магістратурі в НТУ «ХПІ» пройшла стажування у відділі Казначейства в «Філіп Морріс Україна» на протязі шести місяців, 1,5 року працювала в САН ІнБев Україна у відділі «Дебіторської і кредиторської заборгованості» в Харкові. Освоювала тонкощі фінансового аналізу Після отримання диплома вирішила продовжити навчання за кордоном і вступила до магістратури в Берлінську Школу фінансів і права. Через рік лекцій отримала місце інтерна в General Electric Healthcare в Мюнхені в відділі Комерційних фінансів протягом шести місяців «На даний момент працюю в Мюнхені в компанії« Tyco Electronics у відділі«Фінансового аналізу».

Микола Кретінін

Випускник кафедри ЕКММ зі спеціальності «Економічна кібернетика» (2015 рік випуску):

Моя кар'єра почалася в компанії Ab-InBev. Мій перший керівник займалася питаннями оптимізації бізнес-процесів, тому їй були необхідні спеціалісти для написання програм на VBA. Після проходження стажування я зарекомендував себе як кваліфікований фахівець, тому мені запропонували постійну роботу. На той час я був студентом 4 курсу, але мені дозволили відвідувати університет в робочий час, із подальшим відпрацюванням пропущених годин.

kretinin

Сама робота включала написання програм для розсилки листів, формування звітів, написання скриптів для внесення інформації в базу даних / автоматизації роботи з сайтами, оптимізація бізнес процесів. Протягом тільки першого року роботи ми змогли заощадити для компанії час, еквівалентний роботі 28 спеціалістів. Це дозволило вирішити питання перенавантажень або виходу на роботу в незручний час. Загалом я пропрацював в цій компанії на протязі 2,5 років на посаді фахівця з автоматизації бізнес-процесів. У зв'язку з бажанням рухатися далі, я прийняв рішення покинути це місце роботи і приєднатися до нового проекту в іншій компанії. Цей проект пов'язаний із наданням інформації (і відповідної її адаптацією) для ряду зарубіжних інтернет магазинів. Були потрібні фахівці з будь-яким досвідом програмування (для написання запитів до бази даних), знанням сучасної техніки (щоб розуміти предметну область) і відповідним рівнем англійської мови. Даний напрямок у нас тільки починав формуватися, і мені пощастило долучитися до цього проекту ще на початковій стадії. На даний момент я є одним з керівників, виконую обов'язки сервісного експерта з технічних питань. На фото наша команда святкує 2-річчя.

Карина Молчанова

Випускниця кафедри ЕКММ зі спеціальності «Маркетинговий менеджмент» (2016 рік випуску):


Студентка групи ЕІМ-20 факультету економічної інформатики та менеджменту спеціальності «Маркетинг» Молчанова Карина Олексіївна отримала III місце у VІІ Відкритому Буковинському студентському фестивалі реклами з конкурсною роботою - рекламний ролик у Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, м. Чернівці, 2013 р.) під керівництвом – д.е.н., проф.Райко Д.В Активно приймала участь у у конференціях: Університетська науково-практична студентська конференція магістрантів Національного технічного університета «Харківський політехнічний інститут»; Всеукраїнський конкурс студентських- наукових робіт із маркетингу ім. Ігоря Ткаченка «Молодь опановує маркетинг», організатор – Українська Асоціація Маркетингу. Молчанова Карина виграла спеціальний приз на конкурсі «Разом проти сексизму!» в рамках Відкритого Буковинського студентського фестивалю реклами від Української асоціації маркетингу, Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні з з конкурсною роботою - рекламний ролик під керівництвом – д.е.н., проф.Райко Д.В. Відеоролик переможця широко розповсюджувався, зокрема транслювався в київському метрополітені 3,4 кварталі 2013 року, а сама переможиця отримала цінний приз від організаторів фестивалю.

Приклади робiт: